N.Z.L. Tekstil

1990 Yılında "NAZLIM ETEK" adıyla kurulmuş olan firmamız, 1997 yılından itibaren "NZL TEKSTİL" ünvanıyla, limited şirket olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

5000 m2’lik bir alana sahip üretim tesisi ve en modern konfeksiyon makineleri ile donatılarak fabrikasyon sürecinde önemli adımlar atmıştır.

Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan bunun gerektirdiği hızlı ve kaliteli üretimi gerçekleştirmek için modern bilgisayarla donanmış, bilgi ve tecrübelerini kanıtlamış kişilerin çalıştığıbir yönetim birimine sahiptir.

Firmamızın bünyesinde istihdam eden personelimizle hep daha iyiyi üreterek mükemmele ulaşmanın haz ve heyecanı içindedir. Tüm sektörlerdeki iç Pazar ve dış Pazar kavramlarının yerine "Dünya bir pazardır" anlayışını benimseyerek, yoğun rekabetin yaşandığı bu ticari yarışta ön sıralarda olma yolundadır.

NZL TEKSTİL - Moda NZL koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması yönündeki çabaları süratle devam etmektedir.

Günün modasını devamlı takip ederek, yeni tasarım ve aksesuar çalışmalarıyla üretilen NZL TEKSTİL - Moda NZL ürünlerinin siz müşterilerimizin kişisel tercihlerini tatmin edecek düzeyde olduklarına inanıyoruz.

Rusya ve ekonomik işbirliği kurduğu diğer ülkelere gönderilecek ürünlerin kalite standartlarının belirlenmesi amacıyla yapılan çalışma ile EAC belgesine sahip bir firmayız.

NZL TEKSTİL - Moda NZL tüm personelin gayretli ve inançlı çalışmaları neticesinde rakiplerimizin bir adım önünde olduğumuza inanıyor ve 2018 yılının tekstil sektöründe umutların yeniden canlandığı ve tekstil sektörünün Türkiye’nin lokomotif sektörü halini alacağı bir yıl olması dileğiyle...

Misyonumuz

Kaliteyi uygun fiyatta, sürdürebilir üretim anlayışıyla, tüketicinin hazır giyim alanında tasarım gücü yüksek bir MARKA erişimini sağlamak.

Her hakkı saklıdır.
© 2018
Web Tasarımı: Hisweb